Byggefirma med allsidig kompetanse

God bistand gjennom hele prosessen

Et sikkert valg for ditt prosjekt

Byggmester Øyvind Bakkevold AS er et byggmesterfirma i Søgne, med lager, produksjon og kontorlokaler i Birkedalsveien 57. Vi hjelper våre kunder gjennom hele byggeprosessen – fra søknad og tegning til produksjon av elementer og selve tømrerarbeidet. Med svært kompetente håndverkere og mange års erfaring i sekken, er vi et sikkert valg for ditt prosjekt.

Våre ansatte

Øyvind Bakkevold

Daglig leder og byggmester

   915 39 334

  carpenter@bakkevold.no

Carl Martin Moseid

Prosjektleder og byggmester

   950 23 134 

  carl@bakkevold.no

Christian Aanonsen

Byggmester

   906 81 435

  Christian@bakkevold.no

Elias Rohde

   479 03 406 

  Elias@bakkevold.no

Olai Haaland

   482 59 289 

  Omh@bakkevold.no

Robin Aasen

   480 20 300

  Robin@bakkevold.no

Arne Tønnesen

   902 75 680 

  Arne@bakkevold.no

Ruben Knudsen

  980 80 768

Anthony Antioli

   452 67 328

Andrè Bertelsen

Lærling